کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی

بازدید معاون وزیر امور خارجه:


بازدید معاون محترم وزیر امور خارجه (جناب آقای سجادی معاون امور مجلس و امور کنسولی وزیر محترم خارجه) به همراه هئیت محترم همراه از کلینیک دکتر مروستی.
در این دیدار جناب آقای رجبی یزدی از مشاورین برجسته وزارت امور خارجه و سفیر پشین ایران در چندین کشور اروپایی حضور داشتند و جناب آقای مهندس ابوالقاسم ریاست محترم شرکت آرام بنیان در ارتباط با روند پایانی و تجهز پروژه توصیحاتی دادند.
در این دیدار از وب سایت مرجع کلینیک دکتر مروستی و وب سایت بنیاد فرهنگی زنده یاد استاد دکتر غلامحسین مروستی و همچنین توانمندی های مجموعه توسط جناب آقای مهندس درفشی مدیر محترم فناوری اطلاعات و روابط عمومی مجموعه رونمایی شد. در پایان از تمامی عزیزانی که برای رشد این مرکز تلاش می کنند از جمله جناب آقای دکتر فصیح (سرپرست محترم پروژه) و سرکار خانم هروی نهایت تشکر و قدردانی را داریم.
 ‌۱۱/مرداد/۱۴۰۰اخبار مشابه :

telegram.com/marvasticlinic

instagram.com/marvasticlinic

aparat.com/marvasticlinic

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional