کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی

مرکز توانبخشی دختران باغ فرشته:


حضور در مرکز توانبخشی جسمی حرکتی دختران باغ فرشته و امضای تفاهم نامه فی مابین کلینیک دکتر مروستی با مرکز:

نشست و دیدار رسمی در مورخ ۹۹/۱۱/۲۲ در مرکز توانبخشی جسمی حرکتی دختران باغ فرشته در جهت گسترش همکاری های فی ما بین، با حضور جناب آقای دکتر غلامحسین مروستی ریاست محترم کلینیک و سرکار خانم قربانی (ریاست محترم مرکز) و سرکار خانم علی بیگ (مدیر محترم روابط عمومی) و سایر همکاران برگزار گردید. در این نشست ضمن بازدید از مجموعه و توافقات صورت گرفته، تعدادی از عزیزان معاینه وضعیت سلامتی آنها در زمینه گوش و حلق و بینی مورد بررسی و در نهایت برای تمامی عزیزان دستورات پزشکی صادر گردید.
این نشست در حضور مدیر محترم روابط عمومی و فناوری اطلاعات کلینیک دکتر مروستی (آقای مهندس درفشی) و همچنین سرکار خانم هروی (دستیار ویژه جناب آقای دکتر مروستی) در مرکز توانبخشی جسمی حرکتی دختران باغ فرشته برگزار گردید.
همچنین در این بازدید گل و شیرینی از طرف ریاست محترم کلینیک به سایر عزیزان اهدا شد و مقرر گردید در هفته آینده مجددا برای کسب اطلاع از وضعیت جسمانی عزیزان و روند بهبود آنها مجددا این بازدید از مرکز انجام شود.
(روابط عمومی کلینیک دکتر مروستی)
 
با تشکر ویژه از:
ریاست محترم مرکز توانبخشی: سرکار خانم مهندس قربانی 
مدیر محترم روابط عمومی: سرکار خانم علی بیگاخبار مشابه :

telegram.com/marvasticlinic

instagram.com/marvasticlinic

aparat.com/marvasticlinic

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional