کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی

پیام نوروزی 1399:


به نام ایزد منان
با درود و عرض شایسته ترین احترامات خدمت هم میهنان شریفم

بنده و همکارانم‌ در سایر کار گروه های مختلف کلینیک تخصصی مروستی از جمله  فنی - مهندسی، تحریریه، روابط عمومی و IT ، فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۹ را خدمت یکایک شما عزیزان تبریک عرض می نماییم.
با توجه به شرایط ویژه ایران عزیزمان و پیش آمد بیماری همه گیر کرونا احتیاج به یک حرکت ملی و منسجم برای مقابله و رفع این مشکل است. عزیزان با توجه به گفته های محققین تنها راه عبور از این بیماری قطع زنجیره انتقال انسانی است و همچنین توجه مداوم به نظافت محیط پیرامونمان می باشد. همکاران بنده در بخش روابط عمومی با تلاش شبانه روزی و با اطلاع رسانی دقیق در مورد پیشگیری های لازم و باید ها و نباید ها در هنگام مواجهه با این ویروس در کنار شما عزیزان خواهند بود. یادی می کنم از درگذشتگان هواپیمای اکراینی و سایر عزیزانی که به واسطه این بیماری در کنار ما نیستند، همدری خود و همکارانم را با خانواده های محترم داغ دیده اعلام می نمایم.
این نوروز را با ماندن در خانه خود و به دور از رفت و آمد برگزار کنیم تا در اولین فرصت بعد از غلبه بر این بیماری همگی با عزیزانمان هم طعم شیرین پیروزی و هم شروع زندگی دوباره بدون استرس را جشن بگیریم.  

با آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان
دکتر غلامحسین مروستی         
0۱/فروردین/۱۳۹۹            اخبار مشابه :

telegram.com/marvasticlinic

instagram.com/marvasticlinic

aparat.com/marvasticlinic

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional