کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی

ویدیو منتخب مدیران:


با اهدا سلام و شایسته ترین احترامات خدمت هم میهنان شریفم و با آرزوی سلامتی برای یکایک شما عزیزان. بنده و سایر همکارانم در کار گروه های مختلف کلینیک مروستی نظیر کادر درمان، تحریریه مقالات علمی، بخش روابط عمومی و IT افتخار خدمت به شما مردم عزیز را داریم.  یکی از اهداف اصلی ما علاوه بر ارائه خدمات جراحی روزانه منطبق با بالاترین استانداردهای روز دنیا ایجاد مرکز آموزش مجازی و اطلاع رسانی کشوری در زمینه سلامت می باشد. اعتقاد و ایمان ما به اطلاع رسانی شفاف و هرچه بهتر به شما عزیزان است تا بتوانید در روند درمان و مواجه با آن شایسته ترین انتخاب را داشته باشید. یکی از نقاط قوت این مجموعه هوشمند بودن روند درمان میباشد که هر فرد با داشتن یک دستبند الکترونیکی حامل کلیه اطلاعات پزشکی خود به همراه روند درمان خویش خواهد بود که این امر به نوبه خود یک گام بزرگ در کنار گذاشتن پرونده های کاغذی است. با راه اندازی باشگاه سیب سلامت کلینیک مروستی نحوه مدرن، آسان و به روز درمان را به شما بزرگواران معرفی خواهیم کرد و تمامی عزیزان به راحتی از مزایای یک زندگی سالم و راحت در کنار کار گروه پزشکی خودشان بهره خواهند برد.
سلامت هر فرد ایرانی یعنی سلامت ایران عزیزمان.  

 دکتر غلامحسین علیم مروستی
98/10/18              

درباره کلینیک دکتر مروستی

معرفی مدیران کلینیک

دکتر غلامحسین مروستی

دکتر غلامحسین مروستی:

در این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات جراحی روزانه، کلینیک تخصصی گوش و حلق و بینی، مرکز شنوایی سنجی و بخش پوست و مو، لیرز برای خدمت رسانی به شما عزیزان فعال خواهد بود و همچنین برای رفاه حال مراجعین محترم داروخانه کلینیک مروستی به سرپرستی جناب آقای دکتر شاهین سلیمانی فعالیت خود را آغاز خواهد نمود. شایان به ذکر است که تمام مراحل درمان و بستری بصورت هوشمند بوده و روند هوشمند سازی این مجموعه با همکاری شرکت صاایران انجام گرفته.


بیانات ریاست کلینیک::

در کنار خدمات قابل ارائه در این کلینیک یکی دیگر از دیدگاه ها ایجاد همایش های پزشکی و بررسی آخرین متدهای جراحی با دعوت از اساتید ایرانی و خارجی است زیرا مجموعه اطاق های عمل کلینیک مروستی که به یاد شادروان دکتر احمد مروستی نامگذاری گردیده قابلیت پخش عمل بصورت زنده در سالن جلسات این مرکز را دارد.
در پایان از زحمات تمامی عزیزان از جمله شرکت مهندسی آرام بنیان جنابان آقایان مهندس ابوالقاسم، دکتر فصیح، مهندس رستم نیا و همچنین شرکت لاگین برندز به مدیریت آقایان مهندس بهنام درفشی و مهندس مهدی درفشی که بنده و این مجموعه را یاری فرمودند نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

دکتر غلامحسین مروستی

تصاویر منتخب دکتر غلامحسین مروستی::رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional